Uncategorized

Sana Bir Sır Vereceğim 11. Bölüm fragmanı

Sana Bir Sır Vereceğim 11. Bölüm fragmanı Ailemizin evinde bu sefer çok başka bir dert vardır. Reyhan, yaşananlardan dolayı Sevgi ve Mehmet’in evi üç gün içersinde boşaltmalarını istemektedir. Hırsızlıkla suçlanan Tilki’yi polis karakola götürür.
Sana bir Sır Vereceğim dizisinin merakla beklene yeni bölümü için 2. Fragman yayınlandı. Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin yeni 11. bölümü Cuma günü yayınlanacak Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümden sahnelerin bulunduğu fragmanda kaçırılan Aylin’in içinde bulunduğu durum gösteriliyor.

Sana Bir Sır Vereceğim 11. Bölüm fragmanı Büyük bir üzüntü içinde olan Aylin, evi arayıp haber verir. Korktukları tek şey vardır, sakladıkları sırrın ortaya çıkması! Orhan sorguya aldığı Tilki’nin gbt’sini sorgulamak ister. Daha önceden görünmez olma özelliği ile sokaklarda hayatta kalmayı öğrenen Tilki’nin bu sefer çıkış yolu yoktur. Zor anlar yaşarken en büyük yardımı sözde kardeşi Aylin yapar. Gücünü kullanarak bilgisayarları geçici bir süreliğine kapatan Aylin daha sonra tüm gücünü kullanarak jenaratörü patlatır. Fakat yoğun güç kullanımının Aylin için hiç iyi sonuçları olmayacaktır. Peki Tilki için bunu göze alan Aylin’e ne olacak?

Advertisements
Standard

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s