Uncategorized

Günlük Ev Beylikdüzü

Günlük Kiralık Ev‘lerimizden bir başka dairemiz hakkında bilgi vereceğim. Dairelerimizin hepsinde normal bir evde olması gereken tüm araç ve gereçler dairelerimizde mevcuttur. Dairelerimizde mutfak ihtiyaçlarını giderebileceğiniz her türlü araç ve gereçler mevcuttur. Kısacası Dairemizde araç ve gereçlerden yok yoktur. Dairelerimizde çoğunda LCD TV, Beyaz Eşyalar, Saç Kurutma ve ya Fön Makinası, Doğalgaz, Aygaz, Su Isıtıcı, Mikro Dalga Fırın, Çift Kişilik Yatak Odası Takımı ve tek kişilik yataklar 3+1 dairelerimizde bulunmaktadır.

Dairelerimizi sınıflandıracak olursak Normal binada 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 Olmak üzere sınıflandırırız. Residence Dairelerimizde aynı şekil 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 Olmak üzere sınıflandırırız. 3+1 dairemiz Residence’ de 2 Tane olduğu için erken dolabiliyor. Bunun için en erken 4 gün öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Hafta sonu fiyatlarımız 100  ? dir.

Dairelerimizin herhangi birinde konaklama yapmak isteyen arkadaşlarımızın Aşağıdaki rezervasyon numarasını arayıp, Detaylı bilgi almayaları gerekmektedir. Uzun süreli 8 iş gün üzeri konaklamalarınızda %10 iskonto bulunmaktadır.Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev Dairelerimizin hepsi lüx dairelerdir. Bizim için müşteri memnuniyeti çok önemlidir. 

İNSAN SAĞLIĞI İÇİN EN ÖNEMLİ ETKEN TEMİZLİKTİR.

HİÇ MÜŞTERİMİZ YOK ! BİNLERCE MİSAFİRİMİZ VAR. 

EVİMİZ, EVİNİZDİR ..!

Advertisements
Standard

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s