beylikdüzü kombi servisi

beylikdüzü kombi servisi

Beylikdüzü kombi servislerinin öncüsü olan omka kombi servisi olarak biz uzmanlar, sizler için en doğru ve en kalıcı çözümleri sunmaktan her zaman gurur duyduk ve mutlu olduk öncelikle bunu bilmenizi isteriz. Kombi ürünlerinin tüm markaları için teknik servisimiz beylikdüzünde bulunmaktadır. Size bir telefon kadar yakın olacağımızı unutmayınız. Sorunlarınızı halletmek bizim işimiz!. Siz hiç canınızı sıkıp huzurunuzu kaçırmayın. Omka ısı beylikdüzü kombi servisi misyon ve vizyon dahilinde yoluna devam eden bir alt yapısını her geçen gün biraz daha güçlendiren sizler için günün her saati hizmet verebilen bir firmadır. Bize güvendiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Firmamız bünyesinde tecrübeli ayrıca işini itina ile özen göstererek yapmayı tercih eden profesyonel çalışanları barındırmaktadır. Biz varken gözünüz kesinlikle arkada kalmasın. Her hangi bir problem olduğu takdir de servisimizi arayarak uzman operatörlerimizden destek talebinde bulunabilirsiniz.

omkakombi

Destek talepleriniz sonrasında size yardımcı olabilecek profesyonel bir ekip adresinize ulaşmış olacaktır. Günün her saati bizleri arayabilirsiniz. Yedek parçalarımızın 1 yıl servis garantisi bulunmaktadır. Beylikdüzü yetkili kombi servisi sizler için bir ayrıcalıktır. Bizden aldığınız yedek parçaların arıza yapması durumunda bizi arayarak ücretsiz servis desteğinden yararlanabilirsiniz. Omka Isı alanında öncü profesyonel bir firmadır. Destek talepleriniz olduğu an 1 saat içerisinde adresinize ulaşmış olacağız. Veya bizleri arayarak sorunlarınız hakkında detaylı geniş bir bilgi alabilirsiniz. Sizleri memnun etmek bizim öncelikli amacımızdır. Firmamız müşterilerine her zaman ki gibi yine uygun fiyat garantisini veriyor. Ayrıca en iyi kalite standartlarında sunuyor bunu. Bu yüzden ayrıcalıkların hepsi siz değerli müşterilerimiz içindir. İstanbul genelinde örneğin avrupa yakasındaki tüm semtlerde şubelerimiz bulunmaktadır. Web sitemizden şubelerimizi görebilirsiniz. Kategorilerimiz bölümünde ulaşabileceğiniz en yakın olduğunuz semtler yazmaktadır. Bizi arayarak size en yakın şubemizi size yönlendirebiliyoruz.

 

Ayrıca petek bakımları her geçen gün arıza vermektedir bu dönemlerde. Sıkça gelen sorunların başında petek tamirleri bulunmaktadır. Petekler bildiğiniz üzere her yıl bakıma ihtiyaç duyar. Bakım ihtiyacını karşılamadığınız takdir de sizin için sorun teşkil edecektir. Alanında uzman ekiplerimizin bulunduğu bir destek ekibi sizin için gelip peteklerinizin bakımını her yıl giderebilir ve takip edebilir. Yani bir sene sonra peteklerinizin bakımını sizin yerinize biz hatırlıyor olacağız. Tüm bu kolaylıkları sadece ve sadece siz değerli müşterilerimiz sıcacık evlerinde sorunsuz yaşayabilsinler diye herşeyin para olmadığını göstermek için hız kesmeden devam etmekteyiz. Kombi ürününüzün markası her ne olursa olsun teknik destek ekibimiz her marka için ayrı ayrı tecrübeye sahiptir bunu bilmenizde fayda var. Servisimiz tüm kombi ürünlerini kapsamaktadır. Profesyonellikte sınır tanımadığımızı sizlere göstermek bize gurur veriyor her zaman. Sizlerinde bize güvenmesi için elimizden gelenin en iyisini her zaman yapmaktayız ve yapmayada devam edeceğiz. Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Hoşça kalın..

Kaynak: Beylikdüzü Kombi Servisi

Advertisements
Standard

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s