Uncategorized

titizlikle üretir. Çünkü

VANS

VANS ayakkabıyı bu kadar çok tutulur yapan ve bu kadar çok sattıran sır nedir? Biliyor musunuz? VANS ayakkabı ürettiği ayakkabıların tamamının tabanını sanki bir adet üretecekmiş gibi titizlikle üretir. Çünkü VANS ayakkabı olara biliyoruz ki vücudun en çok etkilendiği yerler ayaklar, ayakların en çok etkilendiği yer ise tabanlardır. İşte bunun için ürettiğimizi tüm ayakkabıların tabanlarını sanki sadece bir adet ayakkabı üretecek ve bu ürettiğimiz ayakkabıyı da kendimiz giyecekmişiz gibi üretiriz. Çünkü biz ayak sağlığının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Ve sizin ayaklarınıza değer veriyoruz. Bizim için ayaklarınız en değerli varlığınızdır. Bunu biliyoruz ve bu bilinçle üretiyoruz sizlerin için tasarladığımız ayakkabılarımızı. Günlük ayakkabılarımızda ve diğer tüm ürünlerimizde önce kalite, önce insan diyoruz ve sizler için en iyiyi istiyoruz.

VİBRAM

Vitale BRAMANİ isimli İtalyan mucit tarafından üretilen parmak tabanlı ayakkabı markası VİBRAM trekking – tırmanma botları ile tüm dünyada çok büyük bir hayran kitlesine sahiptir ve ekstrem sporcuların ikon markasıdır. VİBRAM ayakkabı yüksek sürtünme katsayısı ile kullanıcılarına her türlü zeminde rahat hareket ve her türlü tırmanmalarda süper performans sağlamaktadır. VİBRAM ayakkabıları dört ayrı kategori halinde satılmaktadır. 4/1 günlük kullanım ayakkabıları ve trekking ayakkabıları, 4/2 trekking ayakkabıları ve hafif dağ yürüyüş ve gezinti ayakkabıları, 4/3 orta düzey dağcılık ayakkabıları ve 4/4 her türlü dağ koşulu ayakkabıları. VİBRAM halen trekking, Outdoor ve dağcılık ayakkabıları alanında tekel konumundadır. Gezmeyi seviyor musunuz? Bu ayakkabılardan birisi mutlaka sizin için.

WİLSON

Tenis zor ve yüksek performans isteyen bir spordur. Tenisin zor ve yüksek performans gerektiren spor olduğunu ve bu sporda ayakkabının önemini bilen WİLSON tüm becerisini ve kabiliyetini tenis ayakkabıları ve tenis antrenman ayakkabıları üretmeye harcamış ve tüm dünyanın kabul ettiği ve alanında rakipsiz bir ayakkabı üretmiştir. Halen tüm dünyada tenis ayakkabıları, tenis antrenman ayakkabıları üreten WİLSON bu tecrübesini günlük ayakkabı üretimine yansıtmış ve günlük olarak da giyilebilen mükemmel denge ve harika performansa sahip ayakkabılar üretmiştir. Üretilen tüm ayakkabılar, uzun arge araştırmaları sonucu tasarlanarak üretilmiştir. Mükemmel ergonomiye ve harika bir tabana sahip, anti alerjik yapısı olan WİLSON ayakkabılarından birisi de sizi bekliyor.

ALTİS

Ayakkabıda asalet ve zarafetin adı yeniden konuluyor. Altis yeni çıkardığı modellerle ayakkabıda zarafeti ve şıklığı yeniden tanımlıyor. Günlük ayakkabılarda aradığı rahatlığı şıklıkla birleştirmek isteyen kadınların ilk tercihi olan Altis şimdi çok daha çarpıcı modellerle ve renklerle sizleri bekliyor. Yürürken fark edilmek mi istiyorsunuz. Ya da uzun uzun yürüyüşler yaparken yorulmadan yürüyüşün keyfini çıkarmak mı istiyorsunuz. Çok güzel bir kot pantolon aldınız fakat o kadar güzel bir ayakkabı istiyorsunuz ki pantolonunuzla bütünleşsin ve sizi çok daha şık göstersin. Altis sizler için aradığınız ayakkabı. Hem şık, hem rahat, hem de sağlıklı. Giydiğiniz andan itibaren ayaklarınızı bir sıkıca ama incitmeden sarar. Deforme olmayan yapısı, kaliteli materyallerden üretilen yapısı, ortopedik tabanı ile aradığınız ayakkabı. ALTİS.

BENETTON

Kurulduğu günden bu yana tekstil ve ayakkabı dünyasının global lideri. Küresel ikon Benetton. İlk kurulduğu ve ilk ürününü piyasaya sürdüğü günden bu yana kullanıcısına prestij sağlayan nadir markalardan birisi olan Benetton tüm dünya hemen herkesin en az bir tane ürününü kullandığı bir markadır. Tabi bunda Benetton un ürün kalitesi, müşteri ile olan iletişimi, ürünlerinde kullandığı kaliteli malzemeleri, her biri el işçiliği titizliğinde üretilen elbiseler, ayakkabılar ve daha fazlasının katkısı inkâr edilemez bir gerçektir. Dünyada fanatik derecesinde müşteri kitlesi olan pek az marka vardır. Benetton müşteri kitlesi ve ile birlikte adını da büyütebilen ve bunu ürünlerinin kalitesinden taviz vermeden yapan bir marka.

BRAVADO

Harika tasarımlar, mükemmel renk uyumu, rahat tabanlar, anti alerjik malzemeler, nefes alan ayaklar, mutlu insanlar. Kimlerden mi bahsediyorum. BRAVADO ayakkabı kullananlardan bahsediyorum. Yazlık ve kışlık, kadın ve erkek koleksiyonları ile tam deri botları ve çizmeleri ile, günlük rahat spor ayakkabıları ile BRAVADO ayakkabı dünyasını silkelemeye devam ediyor. BRAVADO tüm modellerini ünlü tasarımcılara hazırlatarak ayakkabı modellerinde çığır açtı. Ayakkabı üretimini sanat haline getiren BRAVADO gece ayakkabıları ve günlük ayakkabıları ile sizi bekliyor. Ayakkabılarınız kişiliğinizi yansıtır. Bu nedenle sizler için üretilen ayakkabıların üretiminde her aşamasında çok sıkı kontrollerle üretilen ve her biri haute couture kadar değerli ayakkabıları sizlerin beğenisine sunuyor.

CMP

Erkek ve kadın, sandaletten gece ayakkabısına, spor ayakkabıdan bot kadar geniş bir yelpazede ürün sunan CMP sizlere ayakkabıyı yeniden tanımlıyor. Tamamı en kaliteli deriden imal, mükemmel kesim ve sade dikişler, deri astar, ortopedik taban, nemi ve teri emen ve dışarı vermeyen astar sistemi, ayakları havalandıran nefes sistemi ve birçok teknolojik yenilikle CMP ayaklarınızı giydiriyor. Tüm CMP’ lerin modelleri uzun arge çalışmaları sonrasında belirlenir. Bu da CMP ayakkabıları benzersiz kılar. Gece davetleri için şık ayakkabılar, gündüz günlük giymek için rahat ayakkabılar. Hepsi CMP, hepsi çok kaliteli ve şık. CMP botların su geçirmezlik özellikleri, ayağı sıcak tutması için tasarlanan anti alerjik astarlar ve ayakların rahat etmesi tasarlanan ortopedik tabanlar. Hepsi CMP’ de.
Kaynak : hi-tec ayakkabı

Advertisements
Standard

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s