Uncategorized

Güldür Güldür show 25 Eylül 2014 izle

Güldür Güldür 25 Eylül 2014 Show TV izle

Perşembe günlerinin Kurtlar Vadisi Pusu’dan sonraki en çok takip edilen programı Güldür Güldür bu akşam yine bomba gibi bir bölümle ekranlara gelecek. Mustafa Topaloğlu’nun konuk olacağı programda harika skeçler var.

Starring Ali Sunal, Alper Kul, ve Aylin Kontente’nin yanı sıra Doğa Rutkay, Çağlar Çorumlu, Onur Atilla, , Onur Buldu, Aziz Aslan, Ayşegül Akdemir, Burak Topaloğlu, Meltem Yılmazkaya, Özge Borak kalabalık oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

GÜLDÜR GÜLDÜR YENİ BÖLÜM İZLE

Günlük hayatta yaşanan olaylarla farklı bir bakış açısı ile yaklaşan “Güldür Güldür”, her hafta günlük hayatın önemli bir konuları eğlenceli bir formatla parmak basacak.

Oyuncular aileden aşka, şöhretten teknolojiye, Güldür Güldür 50.Bölüm futboldan arkadaşlığa, birçok konuyu yine kendi mizah anlayışları ile yeni yaklaşımlar ve çözümler getirecek.

Gülmekten kendinizi alamayacağınız programın kadrosunda Ali Sunal, Alper Kul, ve Aylin Kontente’nin yanı sıra Doğa Rutkay, Çağlar Çorumlu, Onur Atilla, , Onur Buldu, Aziz Aslan, Ayşegül Akdemir, Burak Topaloğlu, Meltem Yılmazkaya, Özge Borak kalabalık oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

Birbirinden eğlenceli ve aykırı karakterleri ile “Güldür Güldür Show” izleyicileri Show TV ekranlarında hem güldürecek hem şaşırtacak.

Kaynak: Güldür Güldür 25 Eylül 2014 Tek Parça izle

Advertisements
Standard

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s